facebook
Aktualności
Powrót

Aktualności

Masz samochód na gwarancji? Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić! | 21.01.2014

Szanowni Państwo!

Patrząc z perspektywy wieloletniego Dealera samochodów grupy Volkswagen, rodzinnej firmy założonej i prowadzonej przez 4 pokolenia, ze zdumieniem dostrzegam, jak wiele zmian nastąpiło przez 45 lat naszego istnienia.

W kwietniu ubiegłego roku firma IDCZAK przekształciła się w Niezależny Serwis Samochodowy, odnajdując miejsce na prowadzenie działalności o wypracowanym, wysokim standardzie obsługi klienta, oferując ceny znacznie atrakcyjniejsze niż w przypadku ASO.

Nisza, w której postanowiliśmy spróbować swoich sił powstała dzięki dyrektywie GVO, która umożliwiła prowadzenie dotychczasowych postępowań względem samochodów będących na gwarancji w sposób całkowicie uzależniony od wyboru właściciela samochodu.

Dzięki temu, każdy właściciel samochodu ma szansę dokonać daleko idących oszczędności, które wiążą się z niezbędnymi wydatkami obejmującymi utrzymanie pojazdu.

Ze zdumieniem jednak dostrzegłem, jak małe grono osób zna swoje prawa i wie, jak szerokie pole manewru ma w kwestii wyboru sposobu utrzymania swojego pojazdu.

W związku z tym, postanowiłem wydać niniejszą broszurę, z którą, mam nadzieję, zapoznając się, będą mogli Państwo dowiedzieć się czegoś nowego, czegoś, co pozwoli Państwu na wprowadzenie w swoim życiu zmian dążących do optymalizacji kosztów utrzymania samochodu.

Wierzę, że doświadczenie gromadzone przez wiele lat istnienia na rynku motoryzacyjnym okaże się w tym przypadku przydatne i to, co właśnie Państwo czytacie, będzie kluczem nie tylko do oszczędności, ale i zadowolenia z posiadania coraz bardziej nieodłącznego dobra, jakim jest własny samochód.

 

Z poważeniem

Jacek Idczak z synami

 

Dyrektywa GVO

Rozporządzenie PL "Nowe GVO"

Wytyczne GVO

GVO- najczęściej zadawane pytania

Serwisowanie samochodów na gwarancji

Fakty i Mity

Artykuły na temat GVO

 

Newsletter