facebook
O firmie IDCZAK
Powrót

O firmie IDCZAK

Witamy na stronie Centrum Samochodowego IDCZAK.

Nasza firma od ponad 45 lat świadczy usługi w branży motoryzacyjnej.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy o motoryzacji wiedzą dużo, dzięki temu potrafimy zająć się każdą sprawą i każdym Klientem kompleksowo.

Na dzień dzisiejszy nasza firma to:

 

  • SPRZEDAŻ I ZAKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH - codziennie w naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt sprawdzonych i godnych uwagi samochodów z gwarancją oraz certyfikatem.
  • NOWOCZESNY WARSZTAT SAMOCHODOWY obsługujący wszystkie marki samochodów osobowych i użytkowych.
  • CENTRUM CHIPTUNINGU ORAZ MODYFIKACJI POJAZDÓW 
  • SPRZEDAŻ CZĘŚCI I AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH - oferujemy oryginalne części VW, Audi, Skoda oraz pełen asortyment części zamiennych większości producentów. Naszym Klientom chętnie doradzamy w wyborze dzięki profesjonalnym programom typującym części oraz dużej wiedzy fachowej.

                                                                                           ZAPRASZAMY !

                                                                                          Zespół J.J. Idczak Sp. z o.o.1956 rok – Pan Jerzy Idczak zaczął pracę w firmie motoryzacyjnej i tam zaczęła się cała historia firmy IDCZAK.

1967 rok – Pan Jerzy Idczak otworzył swój warsztat w Łodzi mieszczący się przy ulicy Wójtowskiej 4. Warsztat zajmował się naprawą wszystkich marek. Zatrudnił już kilku pracowników miedzy innymi Pana Włodzimierza, który jest z nasza firmą po dzień dzisiejszy. Po 4 latach firma zajmowała się wyłącznie samochodami marki fiat 126P.

1980 rok – Firma Volkswagen zwróciła się z propozycją otwarcia punktu z serwisem i sprzedażą oryginalnych części Volkswagen oraz Audi.

1981/1982 – W ciągu roku został wybudowany salon Volkswagen i Audi w Zgierzu pod nazwą IDCZAK oferujący takie samochody jak kultowy Volkswagen Garbus czy Volkswagen Golf generacji I.

2001 rok – Syn Pana Jerzego, Jacek Idczak w 2001 roku podjął decyzję o rozbudowaniu firmy i wybudowaniu salonu Volkswagen i Audi mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Przybyszewskiego. Salon oferował sprzedaż samochodów nowych Volkswagen i Audi, sprzedaż części oraz serwis.

2004 rok – Pan Jacek Idczak wraz z synem Wojciechem Idczakiem uległ ciężkiemu wypadkowi podczas demonstracji we Włoszech nowego modelu Audi A6. Pan Jacek został wyłączony na okres 2 lat z pracy w swojej firmie.

2008 rok – Została podjęta decyzja o stworzeniu mocnej grupy dealerskiej na polskim rynku. Została podpisana umową współpracy z Panami Mirosławem Cichym i Robertem Krotoskim. Firma po raz pierwszy w historii zmieniła nazwę na "Idczak – Krotoski – Cichy".

2012/2013 rok – Polityka Volkswagen Group Polska zmusiła Pana Jacka do rozwiązania umowy dealerskiej z importerem popularnego Volkswagena.

Obecnie jesteśmy niezależnym profesjonalnym serwisem. Kontynuujemy rodzinne tradycje świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z możliwości m.in. dotacji unijnych inwesujemy w modernizację i rozwój naszej firmy.

Zdjęcia archiwalne:

Newsletter